Catalogul de produse

MEDIA CONVERTER

Filtre

Preț (lei)

  • 98 
  •  
Producători
MC-Standard
MC-Type
v
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m, montabil in sasiu
Stoc: 2
14538 RON
Adaugă în coș
Desktop Mini Media Converter, 1000TX to 1000SX LC Connector
La comandă
82058 RON
Adaugă în coș
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)), 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Multi-Mode, 2Km, montabil in sasiu
Stoc: 6
11711 RON
Adaugă în coș
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu
La comandă
17406 RON
Adaugă în coș
Prev1Next v
© 2019 TNT Computers SRL Sibiu