Catalogul de produse
Prima pagină > NETWORKING ACTIVE

Networking, switch-uri, routere

Filtre

Preț (lei)

  • 5 
  •  
Producători
v
Switch D-Link DGS-1250-28X , 24 port, 10/100/1000 Mbps
Stoc: 3
1.62475 RON
Adaugă în coș
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 550m over MMF, 9 dB, Temp. 0-70C
Stoc: 23
8551 RON
Adaugă în coș
Adaptor wireless TP-Link, AC1200 Dual-band, 867/300Mbps,PCI-E, 2 antene detasabile, standarde wireless: IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11n/g/b 2.4 GHz, Low-Profile Bracket.
Stoc: 8
15172 RON
Adaugă în coș
TP-link AC1300 Mini Adaptor USB Wireless MU-MIMO, ARCHER T3U PLUS; USB 3.0; Antena Omni Directionala cu doua receptoare; Standarde Wireless: IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a/ IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b; Frecventa: 2.4GHz (400 Mpbs)/ 5GHz (867 Mbps)
Stoc: 65
10789 RON
Adaugă în coș
Adaptor Wireless D-link DWA-181, AC1300, Wi-Fi, Dual-Band
Stoc: 2
10968 RON
Adaugă în coș
D-LINK AC1200 Whole Home Wi-Fi system (3 pack), COVR-C1103; MU-MIMO;; Parental control; GuestZone; Smart Roaming, Smart Steering, Internal antenna (2x2+2x2), SDRAM 128MB, Flash 16MB, Voice Control Support (Amazon Alexa / Google Assistant). WAN-10/100/1000, LAN-10/100/1000.
Stoc: 7
36276 RON
Adaugă în coș
TP-Link Sistem Mesh Wi-Fi pentru întreaga casă AC1200, DECO M4(3-PACK); Procesor: Quad-core CPU; Interfață: 2 Gigabit Ethernet Ports (WAN/LAN auto-sensing) per Deco unit; 2 internal dual-band antennas per Deco unit; Flash: 16 MB; SDRAM: 128 MB; Standarde Wireless: IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE
Stoc: 7
72114 RON
Adaugă în coș
TP-Link AC1200+AV1000 Sistem Mesh Wi-Fi, DECO P9(2-PACK); Caracteristici wireless: Standarde Wireless: IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz; Frecvență: 2.4GHz and 5GHz; Rată de Semnal: 867Mbps at 5GHz, 300Mbps at 2.4GHz; Caracteristici Hardware: Porturi: 2* LAN/WAN Gigabit Ethernet
Stoc: 3
82903 RON
Adaugă în coș
Router Wireless TP-Link TL-WR844N, Wi-Fi 4, Single-Band
Stoc: 18
7485 RON
Adaugă în coș
Switch D-Link DGS-1250-52X , 48 port, 10/100/1000 Mbps
Stoc: 1
3.14636 RON
Adaugă în coș
HP Aruba 3810M Switch Series compatible Double Fiber 10G SFP+Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.25-10.31 Gbps, Max. 300m over MMF
Stoc: 50
9153 RON
Adaugă în coș
AP-MNT-D AP mount bracket individual D
Stoc: 100
11679 RON
Adaugă în coș
Prev1234567272829Next v
© 2023 TNT Computers SRL Sibiu