Catalogul de produse
Prima pagină > NETWORKING ACTIVE

Networking, switch-uri, routere

Filtre

Preț (lei)

  • 5 
  •  
Producători
v
Adaptor wireless Tenda U1, Wi-Fi, Dual-Band
Stoc: 20
4006 RON
Adaugă în coș
Tenda AC750 Dual Band WiFi Repeater, A15; Interface: 1* Megabit LAN Ethernet ports; Antenna: 2* 2dBi Omni-directional antennas; Wireless Standards: IEEE 802.11n/a/ac/ IEEE 802.11b/g/n; Frequency: 2.4GHz, 5GHz; Wireless Speed: 5GHz Up to 433Mbps/ 2.4GHz Up to 300Mbps; Power: Input - 100-240V—50/60Hz
Stoc: 3
13353 RON
Adaugă în coș
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 1310/1310nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 20km over SMF, 15 dB, Temp. 0-70C)
Stoc: 1
10803 RON
Adaugă în coș
Adaptor wireless Tenda U9, AC650, Wi-Fi 5, Dual-Band
Stoc: 20
5341 RON
Adaugă în coș
Wireless Router TP-LINK, ARCHER AX50;dual band AX3000 5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax), 2.4 GHz: 574 Mbps(802.11ax), Standard and Protocol: IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz, 4 x Antene Externe omni-direcționale, 1 x 10/100/1000Mbps port WAN, 4 x 10/100/1000Mbps porturi LAN, 1 x
Stoc: 6
41273 RON
Adaugă în coș
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 550m over MMF, 9 dB, Temp. 0-70C
Stoc: 23
7201 RON
Adaugă în coș
Adaptor wireless TP-Link, AC1200 Dual-band, 867/300Mbps,PCI-E, 2 antene detasabile, standarde wireless: IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11n/g/b 2.4 GHz, Low-Profile Bracket.
Stoc: 13
12139 RON
Adaugă în coș
TP-link AC1300 Mini Adaptor USB Wireless MU-MIMO, ARCHER T3U PLUS; USB 3.0; Antena Omni Directionala cu doua receptoare; Standarde Wireless: IEEE 802.11ac, IEEE 802.11a/ IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b; Frecventa: 2.4GHz (400 Mpbs)/ 5GHz (867 Mbps)
Stoc: 53
9445 RON
Adaugă în coș
Adaptor wireless MERCUSYS MW300UM, Wi-Fi, Single-Band
Stoc: 16
2976 RON
Adaugă în coș
D-LINK AC1200 Whole Home Wi-Fi system (3 pack), COVR-C1103; MU-MIMO;; Parental control; GuestZone; Smart Roaming, Smart Steering, Internal antenna (2x2+2x2), SDRAM 128MB, Flash 16MB, Voice Control Support (Amazon Alexa / Google Assistant). WAN-10/100/1000, LAN-10/100/1000.
Stoc: 13
41457 RON
Adaugă în coș
TP-Link Sistem Mesh Wi-Fi pentru întreaga casă AC1200, DECO M4(3-PACK); Procesor: Quad-core CPU; Interfață: 2 Gigabit Ethernet Ports (WAN/LAN auto-sensing) per Deco unit; 2 internal dual-band antennas per Deco unit; Flash: 16 MB; SDRAM: 128 MB; Standarde Wireless: IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE
Stoc: 5
60696 RON
Adaugă în coș
TP-Link AC1200+AV1000 Sistem Mesh Wi-Fi, DECO P9(2-PACK); Caracteristici wireless: Standarde Wireless: IEEE 802.11 ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz; Frecvență: 2.4GHz and 5GHz; Rată de Semnal: 867Mbps at 5GHz, 300Mbps at 2.4GHz; Caracteristici Hardware: Porturi: 2* LAN/WAN Gigabit Ethernet
Stoc: 2
64337 RON
Adaugă în coș
Prev1234567282930Next v
© 2022 TNT Computers SRL Sibiu