Catalogul de produse
Prima pagină > NETWORKING ACTIVE > SWITCH & ACCESSORIES

Switch-uri si accesorii

Filtre

Preț (lei)

  • 18 
  •  
Producători
v
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 1310/1310nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 20km over SMF, 15 dB, Temp. 0-70C)
Stoc: 10
10754 RON
Adaugă în coș
Ubiquiti Instant 802.3af POE converter, INS-8023AF-I, Converters transform passive PoE devices into 802.3af-compliant, Indoor.
Stoc: 2
2543 RON
Adaugă în coș
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 550m over MMF, 9 dB, Temp. 0-70C
Stoc: 15
7170 RON
Adaugă în coș
Tenda 9-Port 10/100Mbps Desktop Switch With 8-Port PoE, TEF1109TP-8- 102W; Standard and Protocol: IEEE 802.3、 IEEE 802.3u、IEEE 802.3x、IEEE 802.3af、IEEE 802.3at; Fixed Port: 8* 10/100Base-TX RJ45 Ports(Data/Power), 1* 10/100/1000 Base-TX RJ45 Port(Data); Switching Capacity: 3.6 Gbit/s; 1-8 POE ports
Stoc: 8
24157 RON
Adaugă în coș
Switch TP-Link TL-SG108S, 8 porturi RJ45 10/100/1000Mbps Auto- Negociation, suportă Auto-MDI/MDIX, Desktop, metal, IEEE 802.3i / 802.3u / 802.3ab/ 802.3x /802.1p, Suportă 802.1p/DSCP QoS and IGMP Snooping function, Plug and Play.
Stoc: 28
9869 RON
Adaugă în coș
DL Riser with One x16 PCIe Gen3 LP (slot 4) at least 2 processorsR740/XD CusKit
Stoc: 1
17098 RON
Adaugă în coș
TP-LINK 5-PORT GIGABIT SWITCH LS1005G, Standards and Protocols: IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p, Interface: 5 * 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports, 7.4Mpps.
Stoc: 27
6191 RON
Adaugă în coș
Switch TENDA TEF1106P-4-63W, 6-Port 10/100Mbps Desktop4 POE + 2 Normal / 10/100 Mbps at Half Duplex / Unmanaged / 63W /.
Stoc: 20
14276 RON
Adaugă în coș
TP-LINK 5-PORT GIGABIT SWITCH LS1005G, Standards and Protocols: IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, Interface:5× 10/100/1000Mbps, Auto- Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports, 10Gbps.
Stoc: 96
5378 RON
Adaugă în coș
Zyxel GS1350-6HP-EU0101F 5-port GbE Smart Managed PoE Switch with GbE Uplink, 5x PoE, 60W.
Stoc: 1
60732 RON
Adaugă în coș
Ubiquiti UniFi pro switch, USW-PRO-48-POE, 802.3at/bt PoE Gigabit Switches with Layer 3 Features and SFP+, Auto-Sensing IEEE 802.3af/at/bt PoE, Integrated Fans for Near-Silent Cooling, (40) Gigabit RJ45 ports with 802.3af/at, • (8) Gigabit RJ45 ports with 802.3bt, (4) 1/10G SFP+ ports.
Stoc: 10
4.66450 RON
Adaugă în coș
Aruba X372 54VDC 680W 100-240VAC Power Supply
Stoc: 3
1.71076 RON
Adaugă în coș
Prev1234567161718Next v
© 2021 TNT Computers SRL Sibiu