Catalogul de produse
Prima pagină > NETWORKING ACTIVE > SWITCH & ACCESSORIES

Switch-uri si accesorii

Filtre

Preț (lei)

  • 17 
  •  
Producători
v
TP-Link, Adaptor PowerLine 300Mbps, Extender Wireless AV600 KIT, HomePlug AV,2 porturi 10/100Mbps, Butoane: Pair, Reset, Wi-Fi/Wi-Fi Clone, Aria de acoperire, 300 metri prin circuitul electric, 2.4- 2.4835GHz, Conținut Pachet: Powerline Ethernet Adapter TL-WPA4220 & TL- PA4010, Cablu de Rețea 2 m
Stoc: 22
28347 RON
Adaugă în coș
Ubiquiti Instant 802.3af POE converter, INS-8023AF-I, Converters transform passive PoE devices into 802.3af-compliant, Indoor.
Stoc: 10
8962 RON
Adaugă în coș
HP COMPATIBLE DOUBLE FIBER 10G FIBER CHANNEL SFP+ MODULE(TX/RX850/850NM, 1.0625-10.52 GBPS, MAX. 300M OVER MMF, 4.6 DB, TEMP.0-70C)
Stoc: 2
8875 RON
Adaugă în coș
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 550m over MMF, 9 dB, Temp. 0-70C
Stoc: 25
7100 RON
Adaugă în coș
TP-LINK 8-PORT GIGABIT SWITCH LS108G, Standards and Protocols: IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p, Interface: 8 * 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports, 11.9Mpps.
Stoc: 37
9288 RON
Adaugă în coș
TP-LINK 8-PORT GIGABIT SWITCH LS1008G, Standards and Protocols: IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, Interface:8× 10/100/1000Mbps, Auto- Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports, 16Gbps.
Stoc: 100
6155 RON
Adaugă în coș
TP-LINK 8-PORT SWITCH LS1008, Standards and Protocols: IEEE 802.3i/802.3u/802.3x, Interface: 8× 10/100Mbps, Auto-Negotiation, Auto- MDI/MDIX Ports, 1.6Gbps.
Stoc: 94
3678 RON
Adaugă în coș
Mercusys desktop switch 5-Port 10/100 Mbps, MS105; 5x 10/100Mbps Ports, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX; IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD; Rate de Transfer: 10/100 Mbps at Half Duplex/ 20/200 Mbps at Full Duplex; Capacitate Buffer: 768Kbit; Jumbo Frame: 2KB; Alimentare externă: 5V/0.64A.
Stoc: 19
2081 RON
Adaugă în coș
HP Aruba 3810M Switch Series compatible Double Fiber 10G SFP+Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.25-10.31 Gbps, Max. 300m over MMF
Stoc: 8
7633 RON
Adaugă în coș
Tenda 16-Port 10/100Mbps + 2 Gigabit + 1 SFP, 16 * 10/100 Mbps Base-TX RJ45 ports (Data/Power), 2 * 10/100/1000 Mbps Base-T RJ45 ports (Data), 1 * 10/100/1000 Mbps Base-X SFP port (Combo), Forwarding Rate: 5.36 Mpps, Switching Capacity: 7.2 Gbps, PoE Supply: Ports 1-16 support standard
Stoc: 2
49955 RON
Adaugă în coș
Switch TENDA TEF1109D, 9-PORT , IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x,9 * 10/100 Mbps RJ45 port, Switching Capacity: 1.8Gbps, Input: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz, Output: DC 9 - 12 V.
Stoc: 4
5282 RON
Adaugă în coș
DL Riser with One x16 PCIe Gen3 LP (slot 4) at least 2 processorsR740/XD CusKit
Stoc: 1
29322 RON
Adaugă în coș
Prev1234567222324Next v
© 2021 TNT Computers SRL Sibiu