Catalogul de produse
Prima pagină > NETWORKING ACTIVE > SWITCH & ACCESSORIES

Switch-uri si accesorii

Filtre

Preț (lei)

  • 18 
  •  
Producători
v
HP Aruba 3810M Switch Series compatible Double Fiber 10G SFP+ Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.25-10.31 Gbps, Max. 300m over MMF
Stoc: 20
8394 RON
Adaugă în coș
Switch TENDA TEF1026F 24-Port, 24*10/100M and 2*10/100/1000M auto- negotiation, RJ45 ports (Auto MDI/MDIX), 2*1000M SFP solts (Combo), Switching Capacity8.8Gbps, Input: AC:100-240V 50/60 Hz.
Stoc: 6
27046 RON
Adaugă în coș
Tenda 16-Port 10/100Mbps + 2 Gigabit + 1 SFP, 16 * 10/100 Mbps Base-TX RJ45 ports (Data/Power), 2 * 10/100/1000 Mbps Base-T RJ45 ports (Data), 1 * 10/100/1000 Mbps Base-X SFP port (Combo), Forwarding Rate: 5.36 Mpps, Switching Capacity: 7.2 Gbps, PoE Supply: Ports 1-16 support standard
Stoc: 1
60007 RON
Adaugă în coș
Tenda 9-Port 10/100Mbps Desktop Switch With 8-Port PoE, TEF1109TP-8- 102W; Standard and Protocol: IEEE 802.3、 IEEE 802.3u、IEEE 802.3x、IEEE 802.3af、IEEE 802.3at; Fixed Port: 8* 10/100Base-TX RJ45 Ports(Data/Power), 1* 10/100/1000 Base-TX RJ45 Port(Data); Switching Capacity: 3.6 Gbit/s; 1-8 POE ports
Stoc: 3
29854 RON
Adaugă în coș
Switch TENDA TEF1109D, 9-PORT , IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x,9 * 10/100 Mbps RJ45 port, Switching Capacity: 1.8Gbps, Input: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz, Output: DC 9 - 12 V.
Stoc: 4
6121 RON
Adaugă în coș
Switch TP-Link TL-SG108S, 8 porturi RJ45 10/100/1000Mbps Auto- Negociation, suportă Auto-MDI/MDIX, Desktop, metal, IEEE 802.3i / 802.3u / 802.3ab/ 802.3x /802.1p, Suportă 802.1p/DSCP QoS and IGMP Snooping function, Plug and Play.
Stoc: 9
11065 RON
Adaugă în coș
TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P100, Protocol: IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2 (for onboarding only), 2.4 GHz, Android 4.4 or higher, iOS 9.0 or higher, AC 220-240 V~50/60 Hz 10 A, Maximum Load, 2300 W, 10 A.
Stoc: 11
6206 RON
Adaugă în coș
DL Riser with One x16 PCIe Gen3 LP (slot 4) at least 2 processorsR740/XD CusKit
Stoc: 1
31234 RON
Adaugă în coș
Switch TP-Link TL-SG1218MPE, Managed, 16 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports, 2 Gigabit SFP Ports, Standards and Protocols: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, POE Power Supply: 192W.
Stoc: 3
1.00152 RON
Adaugă în coș
Switch TP-Link T1600G-18TS, 16 porturi Gigabit, 2 porturi SFP, Standards and Protocols:IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, 16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, 2 Gigabit SFP Slots
Stoc: 2
47788 RON
Adaugă în coș
Switch TP-Link TL-SG116E, 16 porturi Gigabit, Standards and Protocols:IIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, AUTO Negotiation/AUTO MDI/MDIX, Packet Forwarding Rate: 23.8Mpps, Switching Capacity: 32Gbps.
Stoc: 3
33653 RON
Adaugă în coș
Switch TP-Link TL-SG116, 16 porturi Gigabit, Standards and Protocols:IEEE 802.3i, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.1p, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX, Packet Forwarding Rate: 23.8Mpps.
Stoc: 3
23692 RON
Adaugă în coș
Prev1234567192021Next v
© 2020 TNT Computers SRL Sibiu