Catalogul de produse
Prima pagină > NETWORKING ACTIVE > SWITCH & ACCESSORIES

Switch-uri si accesorii

Filtre

Preț (lei)

  • 19 
  •  
Producători
v
HP Aruba compatible Double Fiber 1.25G SFP Module (Tx/Rx 850/850nm, 1.063-1.25Gbps, Max. 550m over MMF, 9 dB, Temp. 0-70C
Stoc: 11
8581 RON
Adaugă în coș
Switch D-Link DGS-1250-28XMP, 24 port, 10/100/1000 Mbps
Stoc: 1
3.15571 RON
Adaugă în coș
Switch D-Link DGS-1250-52X , 48 port, 10/100/1000 Mbps
Stoc: 1
4.90913 RON
Adaugă în coș
Switch D-Link DGS-1250-52XMP, 48 port, 10/100/1000 Mbps
Stoc: 1
7.36247 RON
Adaugă în coș
DL Riser with One x16 PCIe Gen3 LP (slot 4) at least 2 processorsR740/XD CusKit
Stoc: 1
8510 RON
Adaugă în coș
Switch TP-Link TL-SG1218MPE, 16 port, 10/100/1000 Mbps
Stoc: 12
1.29517 RON
Adaugă în coș
Switch TP-Link TL-SG116E, 16 port, 10/100/1000 Mbps
Stoc: 7
41668 RON
Adaugă în coș
Switch TP-LINK LS1005G, 5 port, 10/100/1000 Mbps
Stoc: 39
8423 RON
Adaugă în coș
Switch TP-LINK LS1005G, 5 port, 10/100/1000 Mbps
Stoc: 100
7774 RON
Adaugă în coș
Switch Ubiquiti UniFi PRO USW-PRO-48-POE, 48 port, 10/100/1000 Mbps
Stoc: 1
6.54939 RON
Adaugă în coș
Aruba X372 54VDC 680W 100-240VAC Power Supply
Stoc: 1
4.74674 RON
Adaugă în coș
Switch TENDA TEF1105P-4-63W, 5 Port, 10/100 Mbps
Stoc: 5
19019 RON
Adaugă în coș
Prev1234567121314Next v
© 2023 TNT Computers SRL Sibiu