Catalogul de produse

Module de conectare pentru switch-uri

Filtre

Preț (lei)

  • 109 
  •  
Producători
v
Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver
Stoc: 6
88786 RON
Adaugă în coș
Port D-Link, Poe Injecor, DPE-101GI, 0.4 A at 48 V, 10/100/100BASE-Tport
Stoc: 5
15613 RON
Adaugă în coș
Modul D-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10 km, sM, LC
Stoc: 28
42569 RON
Adaugă în coș
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver
La comandă
1.54272 RON
Adaugă în coș
HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
La comandă
1.38464 RON
Adaugă în coș
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
La comandă
2.91312 RON
Adaugă în coș
Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port RJ45 100m, hot-swap
La comandă
66964 RON
Adaugă în coș
Prev1Next v
© 2023 TNT Computers SRL Sibiu